Diyet salata tarifleri

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

Diyet salata tarifleri
3 Ağustos 2017 241 defa okundu 0 yorum

Diyet yapanların gönül rahatlığı ile yiyebilecekleri diyet salatalar, hem açlık hissiyatının bastırılmasını sağlarken hem de hızlı şekilde kişinin kilo vermesini de sağlar. Bu sayede sizlerde kilo veriminizi daha fazla çabuklaştırma şansına bir anlamda sahip olmaya başlarsınız. Diyet yemeklerinden sıkılan kişilerin gün içerisinde rahatlıkla tüketebilecekleri lezzetli diyet salatalar yapılarak programa en güzel şekilde ayak uydurulmaya da çalışılabilir.

Yağ Yakıcı Özelliğe Sahip Cevizli Salata

Vücudunuzda ki fazla yağlardan bir an evvel kurtulmak istiyorsanız o halde en iyi yollardan birisi de yağ yakıcı cevizli salataları evde yapmak ve tüketmek olacaktır. Kuru soğan, zencefil, lahana, havuç gibi sebzelerin hepsinin birbirleri ile bir bütün haline geldiği ortak noktalarından birisi de yağ yakımını daha hızlı şekilde gerçekleştiriyor olması diyebiliriz.  Öğle ve akşam yemekleri için yağ yakıcı cevizli sebze salatası yaparak bunu düzenli şekilde tüketmeye başlamak,  uzun süre tok kalmanızı sağladığı gibi diğer yandan da sağlıklı şekilde zayıflamanıza yardımcı olur.

Cevizli Yağ Yakıcı Salata Malzemeler

4-5 adet yeterli olacak ceviz, turp, maydonoz, roka, maru tercihen salata bir güzel karıştırılarak az bir limon suyuyla tüketilebilir. Diyet yapıyorsanız o halde bu belirtmiş olduğumuz salata tarifini de akşam yiyebilirsiniz. Hatta öyle ki akşamdan bile hazırlayarak okulda, işte rahatlıkla tüketebileceğiniz bir tarif olacaktır. Fakat söylememiz gereken bir önemli konu ise salatanın su salmasını önlemek için sosunu daha sonrasında mutlaka eklemeniz gerekiyor.

Kinoa Salatası İle Zayıfla

Günümüz de bakıldığında aslında kolay yoldan zayıflamak adına pek çok salata tariflerini bir arada görebilmek mümkündür. Onlardan birisi olarak da karşımıza Kinoa salatası çıkıyor. Son derece lezzetli ve yapımı oldukça da partik bir salata olmayı başarıyor. Kinoa salatası, hem besleyici hem de sağlıklı ve kilo vermenize yardımcı olacaktır. İdeal şekilde zayıflamak ve kendinizi de son derece iyi hissetmeye başlamak mümkündür. Bu sayede kinoa salatası ile en kısa süre zarfı içerisinde zayıflayarak kendinize karşı aradığınız özgüvenin yeniden ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tabi ki tüm bunları yaparken de düzenli şekilde uygulamak önemli olacaktır.